1. KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukas – tai kompiuterinis failas, žymeklis, kurį saugo arba skaito įrenginys, pavyzdžiui, lankantis svetainėje, skaitant el. paštą, diegiant arba naudojant programą ar mobiliąją programėlę kokiu nors įrenginiu (kompiuteriu, mobiliuoju telefonu, planšete ir kt.). 

Mes vartojame terminą „Slapukas“, kuriuo vadiname visus žymeklius, saugomus arba skaitomus jūsų įrenginio. 

2. SVARBI INFORMACIJA DĖL SUTIKIMO

Išankstinio jūsų sutikimo nereikia tam tikriems slapukams saugoti ir skaityti arba dėl to, kad naudodami juos netvarkome jūsų asmens duomenų, arba privalomi paslaugoms, kurias norite gauti, teikti.

Išankstinio Jūsų sutikimo reikia, kai privalu saugoti ir laikyti slapukus, neminimus aukščiau esančioje pastraipoje.

Bet kuriuo metu jūs galite atsisakyti visų slapukų, ištrindami juos iš savo įrenginių arba keisdami tvarkyklės parinktis.

3. KOKIUS SLAPUKUS NAUDOJAME?

Naudojame įvairius slapukus, kurių tikslai apibūdinami žemiau.


  • Seanso slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad veiktų mūsų svetainė / programa. Jie leidžia jums naudotis pagrindinėmis svetainės / programos funkcijomis (pvz., jūsų paskyros prieigai). Be šių slapukų negalėtumėte tinkamai naudotis mūsų svetaine / programa. Jie būtini, kad veiktų mūsų svetainė / programa. Jei norite, galite juos ištrinti iš savo naršyklės per parametrų nustatymus, tačiau dėl to kaip vartotojas galite patirti nepatogumų.

Tai yra susiję su šiais slapukais:

Slapuko pavadinimasGavimo dataTikslasSaugojimo laikas
PHPSESSIDNone
PHP native cookie. It is used to establish the session of user and forward status data.End of the session
  • Funkciniai slapukai

Tai slapukai, kurie leidžia archyvuoti mūsų svetainės / programos naršymo ir išsaugo įvairius paskutinio jūsų apsilankymo pasirinkimus. Dėl to galime juos pasiūlyti, kad paprasčiau naršytumėte mūsų svetainėje / programoje (pvz., pasirinkti rodymo versiją, standartinį arba optimizuotą rodymą mobiliesiems įrenginiams). Jei norite, galite juos ištrinti iš savo naršyklės per parametrų nustatymus, tačiau dėl to kaip vartotojas galite patirti nepatogumų.

Tai yra susiję su šiais slapukais:

Slapuko pavadinimasGavimo dataTikslasSaugojimo laikas
tarteaucitronConsent for each serviceRecords your consent or refusal for each service used by this site.
1 year
__atuvcNoneAssociated with the AddThis widget that is integrated to allow users to share content on different social networks.1 month
__atuvsNoneAssociated with the AddThis widget that is integrated to allow users to share content on different social networks.30 minutes
pll_languageLast language usedRecord the last language used on this site.1 year
  • Analitiniai slapukai

Tai slapukai, kurie mus informuoja apie svetainės / programos naudojimą ir efektyvumą, leidžia rinkti statistinius duomenis apie lankymosi srautus ir naudoti įvairius mūsų svetainės / programos elementus (jus dominantį turinį ir lankymosi maršrutą), kad padarytume svetainę įdomesnę ir draugiškesnę vartotojui (dažniausiai lankomi puslapiai ar skiltys, skaitomiausi straipsniai ir kt.).  

Jei sutiksite, Teisinis subjektas išsaugos slapukus, kurie būtini informacijai rinkti tikslams, kurie apibūdinti lentelėje žemiau, pasiekti.

Slapuko pavadinimasGavimo dataTikslasSaugojimo laikas
_pk_ses*Matomoto store a unique session ID.Session
_pk_id*Matomoto store a unique client ID.Session

4. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI

Šios svetainės funkcijos, nurodytos žemiau, naudoja trečiųjų šalių (Twitter srauto ir vaizdo) paslaugas. 

Jei sutiksite, šios trečiosios šalys saugos slapukus, kurie leis jums matyti turinį, tiesiogiai skelbiamą trečiųjų šalių svetainėje svetainės adresas, arba bendrinti mūsų turinį. 

Per šiuos slapukus trečiosios šalys rinks ir naudos jūsų naršymo duomenis savais tikslais, kaip numato jų konfidencialumo politika.  

Jūs galite sutikti, atšaukti savo sutikimą arba iškart, arba pagal poreikį, naudodamiesi Slapukų parametrų nustatymais

5. KAIP KONFIGŪRUOTI SAVO NARŠYKLĘ, IŠMANŲJĮ TELEFONĄ IR SUDEDAMĄSIAS PROGRAMINĖS ĮRANGOS DALIS?

Kiekvienas nustatymų keitimas turės pasekmių, pakeis naršymą mūsų svetainėje / programoje, jūsų prieigos prie tam tikrų paslaugų / funkcijų, naudojančių slapukus, sąlygas. Galite autorizuoti arba atsisakyti slapukų įrašymo savo įrenginyje ir bet kuriuo metu keisti įrenginio parametrus.


Jei pasirinkote įrašyti slapukus į programinę savo naršyklės įrangą, jie saugomi tam skirtoje jūsų įrenginio vietoje.

Jei atsisakote įrašyti slapukus į savo įrenginį arba ištrinate jau įrašytus, daugiau negalėsite naudotis tam tikromis funkcijomis, net jei jos yra būtinos naršyti mūsų svetainėje / programoje. Mes neprisiimame atsakomybės dėl blogiau veikiančios mūsų svetainės / programos, jei negalime saugoti arba naudotis būtinais slapukais ar tais, kuriuos jūs ištrynėte arba atsisakėte

Kaip konfigūruoti savo naršyklę?

Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus. Tačiau jūs galite nuspręsti blokuoti šiuos slapukus arba prašyti naršyklės informuoti, kai bandoma įdiegti slapuką į jūsų įrenginį.


Perskaitykite naršyklės pagalbos meniu, konfigūruokite slapukus pagal savo pageidavimus. Nuorodos į pagrindinių naršyklių slapukų nustatymų instrukcijas pateikiamos žemiau:

Kaip konfigūruoti konfidencialumo parametrus savo išmaniajame telefone (planšetėje)?

Jūs galite pakeisti savo išmaniojo telefono (planšetės) konfidencialumo nuostatas.

Konfigūruoti savo konfidencialumo nuostatas: