KELETAS SKAIČIŲ

34

DIDŽIAUSIA FARMACIJOS
GRUPĖ PASAULYJE ir antra pagal dydį farmacijos
grupė Prancūzijoje*.

150

Daugiau nei 150 ŠALIŲ,
kuriose prekiaujama
grupės vaistais

21,400

DARBUOTOJŲ

*IQVIA, „Analytics Link“ / Pasaulis 74 šalys – MAT Q4-2022

Pasaulinė farmacijos grupė „Servier“

„Servier“ yra pasaulinė grupė, įkurta rūpintis sveikata, valdoma fondo, kuris siekia reikšmingo socialinio poveikio tiek pacientams, tiek tvariam pasauliui. Turėdama unikalų valdymo modelį, ji gali visapusiškai vykdyti savo veiklą, turėdama ilgalaikę viziją: siekti pažangos gydymo srityje ir atitikti pacientų poreikius. 21 400 grupės darbuotojų atsidavę šiai bendrai veiklai ir yra įkvėpimo šaltinis kiekvieną dieną.

Būdama pasaulinė lyderė kardiologijos srityje, „Servier“ siekia tapti pripažinta, kryptinga ir novatoriška onkologijos srities dalyve, kovojančia su sunkiai gydomais vėžiniais susirgimais. Todėl daugiau kaip 50 proc. savo mokslinių tyrimų ir plėtros biudžeto grupė skiria tiksliniams ir naujoviškiems onkologiniams gydymo metodams kurti.    

Ateityje augimą skatins neurologijos mokslas ir imuninės uždegiminės ligos. Šiose srityse „Servier“ daugiausia dėmesio skiria ribotam skaičiui ligų, kuriais sergančių pacientų tikslus profiliavimas suteikia galimybę pasiūlyti tikslingą gydymą pasitelkiant tiksliąją mediciną.

Siekdama visiems suteikti galimybę gauti kokybišką priežiūrą už mažesnę kainą, grupė taip pat siūlo kokybiškų generinių vaistų, skirtų daugeliui ligų, pasitelkdama stiprius prekių ženklus Prancūzijoje, Rytų Europoje, Brazilijoje ir Nigerijoje. 

Visose šiose srityse grupė atsižvelgia į pacientų nuomonę kiekviename vaisto gyvavimo ciklo etape.  

„Servier“, kurios pagrindinė būstinė yra Prancūzijoje, veikia daugiau nei 150 šalių ir 2022 m. jos pajamos siekė 4,9 mlrd. eurų.

Mūsų misija

Mes siekiama pažangos gydymo srityje, kad galėtume patenkinti pacientų poreikius.

Mūsų vizija

Mūsų grupė, įkurta rūpintis sveikata, siekia daryti reikšmingą socialinį poveikį pacientams ir tvariam pasauliui.

Nebijome naujovių

Rūpinamės

Augame dalydamiesi

Įsipareigoję siekti sėkmės

Visapusiška sveikatos priežiūros paslaugų pasiūla

Kiekvieną dieną „Servier“ padeda gydyti pacientus 150 šalių, naudodama platų firminių ir generinių vaistų asortimentą. Mes ne tik siūlome visapusiškus sveikatos priežiūros sprendimus, bet ir e. sveikatos sprendimus, kurie apima visą paciento kelionę.

SERVIER FIRMINIAI VAISTAI

GENERINIAI VAISTAI

Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Mūsų tikslas – paspartinti mokslinius tyrimus ir pastangas kurti naujus gydymo sprendimus, vadovaujantis ilgalaike vizija. 

Kiekvieną dieną mūsų komandos nenuilstamai dirba, kad atrastų ir sukurtų vaistus tose srityse, kur pacientų poreikiai yra didžiausi.

„Servier“ valdymo modelis, kurį įgyvendina pelno nesiekiantis fondas, puikiai atitinka ilgalaikę mokslinių tyrimų ir plėtros perspektyvą. Nepriklausomybė nuo rinkos veiksnių reiškia, kad galime daug investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad galėtume diegti naujoves ir kurti naujus vaistus. 

Todėl kasmet į mokslinius tyrimus ir plėtrą investuojame daugiau kaip 20 proc. savo pardavimo pajamų (išskyrus generinius vaistus).

VĖŽYS
kardiometabolizmas
imuninis uždegimas
neuromokslas

„Servier“ mokslinių tyrimų ir plėtros institutas Paryžiuje-Saklė

Paryžiuje-Saklė „Servier“ galės lanksčiau ir atviriau vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą, dar labiau orientuodamasi į pacientą ir siekdama pagreitinti naujoviškų gydymo sprendimų atradimą.

  • Atidaroma 2023 m.
  • 45 000 kv. m ploto pastatas
  • 1 500 darbuotojų

Tinkamas partneris 

Mūsų partnerystės strategija orientuota į vieną tikslą – paspartinti gydymo metodų, kurie žymiai pagerintų pacientų gyvenimo kokybę, kūrimą. Bendradarbiaudami atsižvelgiame į žmonių poreikius ir sutelkdami savo patirtį siekiame sukurti abiem pusėms naudingas situacijas.  

Norime investuoti į naujoves, kurios ateityje bus naudingos pacientams.

Stiprus pramonės tinklas

Visame pasaulyje esančiose 16 gamyklų gaminame ir platiname vaistus laikydamiesi aukščiausių kokybės, saugumo ir patikimumo standartų. 

Pasitelkdami skaitmenines inovacijas visoje vertės grandinėje, toliau didiname savo gebėjimus patenkinti pacientų poreikius.

Teigiamas poveikis visuomenei

Grupė aktyviai įgyvendina įmonių socialinės atsakomybės politiką. Šį metodą sudaro 4 ĮSA įsipareigojimai, apimantys 17 prioritetinių uždavinių, nustatytų remiantis ISO 26000 gairėmis ir pokalbiais su suinteresuotosiomis šalimis.

Nuo 2016 m. Mécénat Servier labdaros fondas remia visuotinės svarbos iniciatyvas Prancūzijoje ir užsienyje sveikatos priežiūros, švietimo, kultūros ir gyvenimo kartu srityse. Daugiau informacijos: https://volunteer.servier.com/