Vaisingas bendradarbiavimas su mokslinių tyrimų bendruomene


 

Per ilgus bendradarbiavimo metus mes sukūrėme glaudžius santykius su Prancūzijos universitetų bei institutų, pavyzdžiui, INSERM ir CNRS mokslininkais.

Tarptautiniu lygmeniu, mes didžiuojamės stipriais ryšiais su kaimyninėmis šalimis, pavyzdžiui, Jungtine Karalyste. Taip pat aktyviai bendradarbiaujame ir su toliau esančiomis šalimis, pavyzdžiui, JAV, Australija, Kanada, Kinija ir Rusija.

Šio bendravimo teikiama nauda neįkainojama: didelio masto tyrimai, keitimasis idėjomis ir vertinga draugystė.

Pasauliniai moksliniai tyrimai

Mūsų politika – draugiškas ir vaisingas bendradarbiavimas su tarptautine mokslinių tyrimų bendruomene. Tai – moralinio pasitenkinimo, draugystės ir sinergijos šaltinis.

Mūsų tvirtas atsidavimas moksliniams tyrimams ir plėtrai yra mūsų galios šaltinis. Mes įkūrėme Tarptautinius terapinių mokslinių tyrimų centrus (TTMTC) 19-oje šalių. Šie centrai suteikia vis sudėtingesnių logistikos galimybių, kurios reikalingos norint atlikti didelio masto klinikinius tyrimus kuriant vaistus

Mūsų TTMTC yra įkurti šiuose miestuose: Pekine, Briuselyje, Budapešte, Buenos Airyje, Londone, Madride, Melburne, Montrealyje, Maskvoje, Munchene, Paryžiuje, Pragoje, Rio de Žaineroje, Romoje, Seule, Singapure, Stokholme, Tokio ir Varšuvoje.